YouTube zaatakował USA!

Opublikowano: 13.01.2021 r.

Autor: Barbara Neumann

Po Facebooku i Twitterze kolejny gracz na globalnym rynku usług internetowych zaatakował urzędującego Prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Tym razem serwis YouTube „zawiesił” kanał Prezydenta Stanów Zjednoczonych na „minimum” jeden tydzień i usunął jego zawartość.

Powodem jest oskarżenie Trumpa, że za pomocą kanału może wzniecać przemoc, mimo iż Stany Zjednoczone nie tylko nie zaatakowały YouTube’a, ale nawet nie okazywały żadnych oznak wrogości.
Więcej, Stany Zjednoczone zapewniają serwisowi nieprawdopodobnie silną ochronę aktywów, zarówno materialnych jak i niematerialnych, umożliwiają kapitalizację i rozwój.

Na czym ta domniemana przemoc miałaby polegać, YouTube nie był w stanie wyjaśnić.

Sytacja ta potwierdza słabość Stanów Zjednoczonych i marionetkową rolę Prezydenta USA. Oraz wzrost potęgi Chin, przed którymi mocarze sprowadzający rząd Stanów Zjednoczonych do parteru, chylą czoła a nawet zginają karki.

Wojna ze Stanami Zjednoczonymi wydaje się być, przynajmniej na ten moment, wygrana. Za tydzień fotel Prezydenta Stanów Zjednoczonych obejmje posłuszny Joe Biden.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Trump vs. „Big Pharma”Długo obiecywane zmiany spowodują spadek cen leków w USA.
Jak zawstydzić wykształcenie.To zestawienie wystawia bardzo kiepską opinię wykształceniu.
Czego RAŚ nie rozumie i, chyba, nigdy nie zrozumie.Przy okazji medialnej awantury ze Szczepanem Twardochem, RAŚ ponownie daje przykład kompletnego niezrozumienia sytuacji w jakiej się znajduje.