Jerzy Floyd – bohater Nowej Ameryki

Opublikowano: 19.06.2021 r.

Autor: Barbara Neumann

Mieszkańcy Stanów Zjednoczonych dzielą się na Amerykanów i kryminalistów. Kryminaliści biorą górę.

Miasto Newark w stanie New Jersey postanowiło uhonorować swojego idola, Jerzego Floyda, notorycznego kryminalistę, który w latach 1997 – 2005 wielokrotnie był aresztowany za posiadanie narkotyków i kradzieże.

W 2007 roku dokonał ze swą bandą napadu rabunkowego na mieszkanie, przystawiając pistolet do brzucha ciężarnej  lokatorki, za co został skazany na 5 lat więzienia.

W Memorial Day roku 2020, został aresztowany w związku z kolejnym przestępstwem – wprowadzeniem do obiegu fałszywego banknotu dwudziestodolarowego.

Stawiając opór „opresyjnej” policji, nafaszerowany narkotykami, zmarł.

Świat pokochał Jerzego Floyda, znienawidził policję i Floyda ofiary.

W Berlinie imieniem nowego świętego nazwano jakiś spielplatz, w wielu miastach pojawiły się murale z podobizną uskrzydlonego świętego.

Teraz, w czasach gdy burzy się pomniki amerykańskich patriotów, pojawiło się zapotrzebowanie na nowych, antyamerykańskich bohaterów i nowe pomniki.

„Potrzebujemy pokojowego George’a” – powiedział podczas uroczystości odłonięcia pomnika jego twórca Stanley Watts.

Szkoda, że tej potrzeby nie zrozumiała ciężarna ofiara świętego Jerzego.

Jerzy Floyd – Founding Father Nowej Ameryki

A tak na marginesie. Pamiętają państwo rezolutną parę ze St. Louis, zaatakowaną przez BLM-owską hołotę, na spotkanie której wyszli z bronią?
Otóż Mark i Patricia McCloskey zostali uznani winnymi skierowania broni w stronę „pokojowej” manifestacji i skazani na odpowiednio $750.00 oraz $2,000.00 grzywny, a także przepadek broni użytej do obrony własnej.

Okazuje się, że zniszczenie bramy oraz wtargnięcie na posesję to działanie pokojowe. Zapewne aż do podobnego incydentu z udziałem bramy i posesji sędziego.

Mark McCloskey, tuż po wyroku, stwierdził, że zrobiłby to ponownie, jeśli ponownie motłoch mu zagrozi.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Trump vs. „Big Pharma”Długo obiecywane zmiany spowodują spadek cen leków w USA.
Dinesh D’Souza: Can you blame them?Dinesh D'Souza pyta czy można ich winić? Tak. Ale nie za to, że opuszczają Kalifornię. A za to, że infekują socjalizmem inne stany
Joe Biden. Kto jest prezydentem? Hallo?Joe Biden, sam w sobie, stanowi olbrzymie zagrożenie dla Ameryki i Świata. Jednak w szalonym trio, wraz Demencją i Kamalą, są zagrożeniem śmiertelnym.