Rafał Rzepka – jestem za, a nawet przeciw!

Opublikowano: 19.05.2021 r.

Autor: Barbara Neumann

Często rozróżnienie między dywersantami a pożytecznymi idiotami jest poważnym problemem. W przypadku aktywisty Rafała Rzepki wątpliwości nie ma.

Taki dziecięcy aktywista Rafał Rzepka to mnie zadziwia nieustannie.

Znany z tego, że usuwa moje komentarze na swojej stronie, bo go nie pochwaliłam (biydoczek!), wspiera na Białej Rusi Putina przeciw Łukaszence (no bo kto, oprócz tych dwóch panów, ma szansę by tam rządzić?), tym razem ekscytuje się Kohutem, który ekscytuje się Tuleyą, który z tych „niezłomnych” sędziów, którzy uznali, że naród śląski nie istnieje, a do której „obadwa” Rzepka/Kohut z ekscytacją aspirują, więc tuleyowych sędziów honorują… zaraz, zaraz… sama się już w tym „rozumowaniu” śląskich „elit” pogubiłam.

Czy ktoś z odpowiednimi kwalifikacjami jest w stanie panów tych przebadać i zdiagnozować?

Łukasz Kohut popiera środowisko „sędziowskie”, które nie uznaje narodowości śląskiej. Fot. Facebook

Rzepka, asystent Kohuta. Fot. Facebook

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Lidia Walter, lat 68: „Pierdolisz chora kobieto”.Pocztówka z Akwizgranu. Kolejne miłe słowa...
Odwaga na miarę nędznych czasówKiedy adwersarzowi zaczyna brakować argumentów, możesz spodziewać się, że sięgnie po argument ostateczny. Znokautuje cię brakiem zdjęcia (...)
Czy Murzyn może podróżować?Newsletter magazynu "Travel+Leisure" zachęca do wysłuchania podcastu "Luxury Traveling While Black". Podcast mnie nie interesuje, rasistowski (...)