Gówniarze Bidena.

Opublikowano: 18.09.2020 r.

Autor: Barbara Neumann

Gówniana oferta Partii Demokratycznej. Emisariuszka partii dostarcza sąsiadom próbki sztandarowego produktu partii Joe Bidena

Policja z Maine poszukuje „gówniarki” wkładającej psie kupy do skrzynek pocztowych zwolenników Donalda Trumpa oraz niszczącej banery wyborcze. Gówniana terrorystka ubrana jest w fioletowy t-shirt, fioletowe crocsy i porusza się na fioletowym rowerze. Brak fioletowych włosów tłumaczy zapewne lockdown zakładów fryzjerskich.

Akty wandalizmu bywają również skierowane w drugą stronę politycznego sporu, jednak to Demokraci zdecydowanie dominują w tym przestępczym procederze. Raz, że przemoc jest politycznym narzędziem lewicy od jej zarania, dwa – brak poszanowania prawa własności i wolności słowa są kluczowymi elementami jej programu.

Gówniana terrorystka z Maine. Credit: Hampden Public Safety

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Dinesh D’Souza: Can you blame them?Dinesh D'Souza pyta czy można ich winić? Tak. Ale nie za to, że opuszczają Kalifornię. A za to, że infekują socjalizmem inne stany
Czy Biden mnie pytał?Biden: "Zapomnij o piwie. Właśnie kupiłeś szczepionkę!"
Biden kupuje głosy wyborców zawartością mojego porfela.Kiedy Biden oraz Pelosi zorientowali się, że wielu wyborców, wpędzonych przez nich w problemy, oczekuje większego niż przewidzianego przez (...)