Co jest nie tak, ze stanem Nowy Jork?

Opublikowano: 03.06.2021 r.

Autor: Barbara Neumann

Ogromny stan, z zastępem kongresmenów, a zwłaszcza elektorów w wyborach prezydenckich, demoluje nie tylko całą Amerykę, ale też niezwykle skutecznie sam siebie.

Potrafią niezliczoną ilością przepisów ograniczać wolność obywateli, podatkami rujnować ich dobrobyt, zadekretowanym postępem demolować strukturę społeczną i dorobek cywilizacyjny poprzedników.

Potrafią też jednak rozbawić.

Uważna lektura gazetki Lidla przyniosła kolejne spostrzeżenie, będące jednocześnie dowodem na głupotę socjalistów.

Otóż z opisu markerów, dowiadujemy się, że oferta ta w stanie Nowy Jork jest ograniczona do osób powyżej 21 roku życia. Markera w Lidlu nie może kupić, nie tylko trzynastolatek, ale również dwudziestolatek.

Wyrazy współczucia dla Upstate.

New York, New York. New York State of Mind…

New York State of Mind

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Czego RAŚ nie rozumie i, chyba, nigdy nie zrozumie.Przy okazji medialnej awantury ze Szczepanem Twardochem, RAŚ ponownie daje przykład kompletnego niezrozumienia sytuacji w jakiej się znajduje.
„Dizajnerskie” maski na twarz. Permanentny obłęd.Steve Madden w jakiś podstępny sposób, wykorzystując zapewne mą nieostrożność, zdobył mój numer telefonu i codziennie, od miesięcy, bombarduje (...)
Warszawski fachman na czele polskiej opozycji.Zmiana, która niczego nie zmienia. Kidawa-Błońska zastąpiona przez Trzaskowskiego.