Kogo w Kongresie obchodzi Konstytucja?

Opublikowano: 07.01.2021 r.

Autor: Barbara Neumann

Steve Scalise (R-Louisiana) wygłosił piękne, limitowane do 5 minut, przemówienie w trakcie zgłaszania obiekcji w procesie certyfikowania głosów elektorskich przez Kongres. Nie znalazł jednak, bo nie mógł, zrozumienia u większosci deputowanych. Bo Konstytucja dla nich to jedynie kawał muzealnego papieru.
A była to świetna przemowa. Cóż jednak z tego, skoro Konstytucja jest już tylko ozdobą, nie realnym odnośnikiem dla stanowionego prawa. Czy raczej, „lewa”.
Druga poprawka do Konstytucji jest martwa. Na przykład w Nowym Jorku zamkną mnie i postawią przed sądem, jak złapią mnie z moją bronią – do której posiadania i noszenia, wspomniana poprawka, daje mi prawo.
Pierwsza chwieje się w posadach za sprawą tzw. „hate speech” czy coraz powszechniejszej cenzury i zapisów Section 230.
Faszyzm w brutalny sposób zdobywa Amerykę, pozbawiając Amerykanów praw przyrodzonych, dzień za dniem.
A Scalise powołuje się na Konstytucję, którą kongresmeni mają w…
Wierzył, że to coś da?
Ale i tak należą mu się podziękowania za tę, przynajmniej werbalną, obronę Ameryki przed bolszewicką dziczą.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Gwardia Bidena zadepce go. Na śmierć!Joe Biden i towarzysze w budowie lepszej, socjalistycznej przyszłości, uruchomili siły, które zniosą także ich. O tym, że nie otwiera się puszki (...)
Kowal zawinił, Cygana powiesili. „Polskie” porządki na KapitoluCiekawe rzeczy dzieją się w Waszyngtonie. Masowe przerzucanie własnych zaniedbań na Trumpa.
Gryps z aresztu w sprawie Armii Krajowej.Cięty od garnca zaaresztował mnie na 7 dni, uniemożliwiając skomentowanie gloryfikującego Armię Krajową posta. No to zza wałów lekka salwa.