Uwielbieniam fejsbuka!

Opublikowano: 26.12.2021 r.

Autor: Barbara Neumann

Gutmańskiego Marcina nauki polskiego.

Ludzie pytają, po co siedzisz na tym fejsbuku i marnujesz czas?

Odpowiadam: po to by szlifować język obcy, konkretnie polski, ucząc się od najlepszych polskich patriotów, z flagą i godłem w zdjęciu profilowym.

Na przykład od pana Marcina Gutmańskiego.

Do hefciku „słówka” powędrowała cudowna forma wołacza słowa „ochłonąć”: „ochłodnij!”

Uwielbiam!

Pardon, uwielbieniam!

Marcin Gutmański

0 Komentarze
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Oto Onet. Bez czytaniaWychodzac z założenia, że tytuł powinien odpowiadać zawartości artykułu, skupiam się na nagłówkach z dzisiejszego Onetu. Na Węglarczyków, (...)
Lidia Walter, lat 68: „Pierdolisz chora kobieto”.Pocztówka z Akwizgranu. Kolejne miłe słowa...