Dostałam zadyszki goniąc cenę benzyny.

Opublikowano: 15.10.2021 r.

Autor: Barbara Neumann

Joe Biden nie jest wcale taki niemrawy jak można by sądzić po szybkości z jaką się porusza, mówi czy pojawia publicznie. Całą energię włożył w ekspresowe windowanie cen benzyny.

Miało być z tą samą, zdawkową, końcówką:
Trump: $2.20
Biden: $3.20.

Ale nie udało się. Nie zdążyłam złapać nowej-a-już-starej ceny w obiektyw.

Więc mamy:
Trump: $2.20 (a bywało i $2.00)
Biden: $3.30.

Goni Józio Biden swego patrona, Baracka Husseina Obamę ($3.60).

Jak tu żyć, panie premierze, jak żyć?

Biden goni Obamę.

0 Komentarze
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Niech cały świat świętuje Narodowy Miesiąc Wymiany Okien!Świat zdziecinniał? Czy zidiociał do reszty?
Kolejny dowód demencji Joe BidenaTo niedobrze, kiedy prezydent USA wierzy w historyczną propagandę własnego państwa.
Bolszewik, bolszewika, bolszewikiem lży.Ubaw po pachy z tą polską elytą.