Dostałam zadyszki goniąc cenę benzyny.

Opublikowano: 15.10.2021 r.

Autor: Barbara Neumann

Joe Biden nie jest wcale taki niemrawy jak można by sądzić po szybkości z jaką się porusza, mówi czy pojawia publicznie. Całą energię włożył w ekspresowe windowanie cen benzyny.

Miało być z tą samą, zdawkową, końcówką:
Trump: $2.20
Biden: $3.20.

Ale nie udało się. Nie zdążyłam złapać nowej-a-już-starej ceny w obiektyw.

Więc mamy:
Trump: $2.20 (a bywało i $2.00)
Biden: $3.30.

Goni Józio Biden swego patrona, Baracka Husseina Obamę ($3.60).

Jak tu żyć, panie premierze, jak żyć?

Biden goni Obamę.

0 Komentarze
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Wracam do GiertychaWracam do Giertycha. I wracać będę częściej, bo aktualna zbieranina koalicji rządzącej jest jeszcze zabawniejsza (i groźniejsza) niż dziady z (...)
Tusk: Wiele hałasu o nic.Tusk cieszy się ze zwycięstwa Nawrockiego. Powody dla których Tusk zsabotował kampanię Trzaskowskiego na finiszu zaskakują.
Jak Walmart walczy z „rasizmem”Walmart rasistowskimi kryteriami doboru modeli do katalogu walczy z "rasizmem" w Ameryce.