Pelosi: Wszystko czego (Trump) pragnie, to jego nazwisko na czeku.

Opublikowano: 21.09.2020 r.

Autor: Barbara Neumann

Pelosi zapomina o innych nazwiskach...

Pelosi zarzucając Trumpowi, że chce by jego nazwisko widniało na czeku stymulującym, zapomina o obywatelach, którzy chcieliby tam widzieć swoje – beneficjenta – nazwisko, a nie ujrzą, bo Pelosi blokuje uruchomienie programu.

Pelosi zapomina też, że Trump czeków dla wszystkich nie chciał. Chciał ulg w podatkach dla pracujących. To Demokraci z Romneyem, republikańskim Demokratą na czele, chcieli czeki dla niepracujących wyborców Partii Demokratycznej. To mają czeki z nazwiskiem Trumpa. Nie chcą, niech nie biorą.

Pelosi zapomina też, że to na cześć jej kolegi, egocentrycznego narcyza katastrofalna dla budżetu i branży, ustawa o powszechnym dostępnie do usług zdrowotnych, nosi nieformalnie jego nazwisko.

Pelosi zapomina też, że jedna z sanfranciszkańskich ulic nosi imię jednego z prominentnych działaczy Partii Demoktarycznej, żyjącego i nadal pełniącego ważną funkcję w państwie. Pelosi powinna znać to nazwisko. Przynajmniej od czasu pierwszej randki ze swym przyszłym mężem.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Gryps z aresztu w sprawie Armii Krajowej.Cięty od garnca zaaresztował mnie na 7 dni, uniemożliwiając skomentowanie gloryfikującego Armię Krajową posta. No to zza wałów lekka salwa.
Oto Onet. Bez czytaniaWychodzac z założenia, że tytuł powinien odpowiadać zawartości artykułu, skupiam się na nagłówkach z dzisiejszego Onetu. Na Węglarczyków, (...)
Pożytki ze sztucznej inteligencjiDzięki swojej sztucznej inteligencji Fejsbuk potrafi promować rzeczy, których promować nie zamierza.