Dostałam zadyszki goniąc cenę benzyny.

Opublikowano: 15.10.2021 r.

Autor: Barbara Neumann

Joe Biden nie jest wcale taki niemrawy jak można by sądzić po szybkości z jaką się porusza, mówi czy pojawia publicznie. Całą energię włożył w ekspresowe windowanie cen benzyny.

Miało być z tą samą, zdawkową, końcówką:
Trump: $2.20
Biden: $3.20.

Ale nie udało się. Nie zdążyłam złapać nowej-a-już-starej ceny w obiektyw.

Więc mamy:
Trump: $2.20 (a bywało i $2.00)
Biden: $3.30.

Goni Józio Biden swego patrona, Baracka Husseina Obamę ($3.60).

Jak tu żyć, panie premierze, jak żyć?

Biden goni Obamę.

0 Komentarze
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Kogo w Kongresie obchodzi Konstytucja?Steve Scalise (R-Louisiana) wygłosił piękne, limitowane do 5 minut, przemówienie w trakcie zgłaszania obiekcji w procesie certyfikowania głosów (...)
Kontakt z polską kulturą jest zwykle mało przyjemny.Krzysztof Mierżyński, Polak, warszawiak, przedstawiciel polskiej elity kulturalnej, zaszczycił mnie swą uwagą.