Elon Musk się śmieje, kiedy Berlin płaci za ekscesy swoich bandziorów.
Opublikowano: 02.06.2025 r.
Berlińska hołota w natarciu.
Mam nadzieję, że w Berlinie jeszcze obowiązuje prawo i wandale zostali złapani, porządnie ukarani (sztrofa lub prace społeczne) oraz zobowiązani do naprawienia szkód.
Jakbym Brauna widział.
Lewicowa hołota nie zdaje sobie sprawy, że Elona Muska to niewiele obchodzi bo nie kosztuje ani centa. Zapłaci za to dealer, któremu wzrosną koszty, spadnie zysk i… podatek do zapłacenia, na czym straci budżet Berlina, a którego – w znacznej mierze, są finansnowani lewicowi debile.
Lub zapłaci ubezpieczyciel, któremu wzrosną koszty etc.
Życzyłbym sobie jednak, by policja i prokurator, a nastepnie sąd, dobrał się gnojkom do skóry i kieszeni.
Źródło: Täglich Berlin
0 Komentarze




