Pożary w USA. A jednak zmiany klimatu.

Opublikowano: 15.09.2020 r.

Autor: Barbara Neumann

Nie warto arefleksyjne odrzucać każdą tezę liberalnych elit. Czasem teza, sama w sobie, może być prawdziwa.

Fejsbuk nie zdążył z wyjaśnieniami. Credit: Facebook

Fejsbuk katuje mnie apokalipsą, której źródła mają ponoć znajdować się w nieodpowiedzialnym zachowaniu człowieka, który doprowadzajac do wzrostu temperatury o 1,5oC, powoduje pożary lasów, które powodują wzrost temperatury, która…

Wysłał mi nawet zaproszenie do zapoznania się z przyczynami tych zmian. Nie zdążył. Kilka godzin wcześniej przyczynę opisały inne media.

Otóż policja w Portland złapała jegomościa nazwiskiem Domingo Lopez Jr., wiek 45 lat, na inicjowaniu kilku pożarów w okolicach miasta za pomocą ulubionego narzędzia pracy lewicowych „pokojowych demontrantów” – koktaili Mołotowa.

I pomyśleć, że do dnia dzisiejszego z dużym sceptycyzmem, by nie powiedzieć niewiarą, podchodziłam do rewelacji o antropogenicznej przyczynie zmian klimatu i wynikających z nich, ponoć, pożarach.
I co do przyczyn zmian klimatu to nadal powątpiewam w rewelacje naukowców.
Jednak co do przyczyny pożarów wątpliwości nie mam już najmniejszych. Problem w tym, że eksperci i media poszukują sprawców wśród Amerykanów a rzeczywistymi sprawcami są Demokraci. Tacy jak Domingo Lopez Jr..

Więc to jednak zmiany klimatu. Klimatu politycznego. Z konserwatywnego na liberalny, z koktailem Mołotowa w ręku.

 

 

Liberalny powód pożarów w USA. Credit: Portland Police Bureau

 

Domingo Lopez Jr. Credit: Multnomah County Sheriff’s Office

 

Fejsbuk nie zdążył z wyjaśnieniami. Credit: Facebook

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Anty-lesbijska ofensywa Marka Zuckerberga!Czy podzieli los Trumpa i zbanuje sam siebie?
USA: wyższe ceny dla Murzynów i zakazy uczestnictwa w uniwersyteckich programach.Tytuł przewrotny. Gdyby tak było, mój wpis byłby niepotrzebny. Dowiedzieliby się Państwo o tym z CNN i TVN.
Działacza socjalistycznego zatrudnię.Nie, nie! Tytuł jest żartem. Będzie o niestrudzonym pracą działaczu socjalistycznym i jego apologecie.