Pelosi: Wszystko czego (Trump) pragnie, to jego nazwisko na czeku.

Opublikowano: 21.09.2020 r.

Autor: Barbara Neumann

Pelosi zapomina o innych nazwiskach...

Pelosi zarzucając Trumpowi, że chce by jego nazwisko widniało na czeku stymulującym, zapomina o obywatelach, którzy chcieliby tam widzieć swoje – beneficjenta – nazwisko, a nie ujrzą, bo Pelosi blokuje uruchomienie programu.

Pelosi zapomina też, że Trump czeków dla wszystkich nie chciał. Chciał ulg w podatkach dla pracujących. To Demokraci z Romneyem, republikańskim Demokratą na czele, chcieli czeki dla niepracujących wyborców Partii Demokratycznej. To mają czeki z nazwiskiem Trumpa. Nie chcą, niech nie biorą.

Pelosi zapomina też, że to na cześć jej kolegi, egocentrycznego narcyza katastrofalna dla budżetu i branży, ustawa o powszechnym dostępnie do usług zdrowotnych, nosi nieformalnie jego nazwisko.

Pelosi zapomina też, że jedna z sanfranciszkańskich ulic nosi imię jednego z prominentnych działaczy Partii Demoktarycznej, żyjącego i nadal pełniącego ważną funkcję w państwie. Pelosi powinna znać to nazwisko. Przynajmniej od czasu pierwszej randki ze swym przyszłym mężem.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Odwaga na miarę nędznych czasówKiedy adwersarzowi zaczyna brakować argumentów, możesz spodziewać się, że sięgnie po argument ostateczny. Znokautuje cię brakiem zdjęcia (...)
Sędzia Trybunału Konstytucyjnego: „Śląsk był niemiecki”!Janusz Niemcewicz, sędzia Trybunału Konstytucyjnego, powołując się na swoich dziadków, polskich "kulturträgerów", przyznaje że Śląsk był niemiecki.
Czy Biden mnie pytał?Biden: "Zapomnij o piwie. Właśnie kupiłeś szczepionkę!"