Oto Onet. Bez czytania

Opublikowano: 08.01.2021 r.

Autor: Barbara Neumann

Wychodzac z założenia, że tytuł powinien odpowiadać zawartości artykułu, skupiam się na nagłówkach z dzisiejszego Onetu. Na Węglarczyków, Stankiewiczów, Sierakowskich szkoda czasu w pełnej dawce.

I tak, z Onetu, baru mediowego dla ubogich, dowiadujemy się, że:

Biały Dom zareagował na zamieszki na Kapitolu po 24 godzinach. Chodzi zapewne o konferencję prasową Kayleigh McEnany, rzeczniczki Białego Domu z 7 stycznia. Nie mają pojęcia, że Biały Dom, i to w osobie samego Prezydenta, zabrał głos kiedy sytuacja wymknęła się z pod kontroli w wyniku braku ochrony Kapitolu.
Można zrozumieć. Twitter zabrał im tweeta Trumpa, w którym ten wzywał – najpierw do poszanowania prawa, a po ataku – do opuszczenia budynku Kapitolu i powrotu do domu.

Twitter zabrał im tweet Trumpa

Twitter zabrał im tweet Trumpa

Prezydent Trump zbuntował się przeciwko Stanom Zjednoczonym (republikę), które reprezentuje a broniła się przed tym wewnętrznym buntem „amerykańska demokracja”.
Narzeka też, że Trump będzie u władzy jeszcze dwa tygodnie, zanim władzę przejmie „amerykańska demokracja”.

Bunt przeciwko sobie

Komunista Sierakowski boi się powstania konkurencji w swym biznesie.

Sierakowski (Antifa) boi się konkurencji

I tak codziennie leją starą chochlą zupę medialną w miski zdyscyplinowanych konsumentów. A ci dzielą się strawą z uboższymi na Faszbuku i w komentarzach lewicowych gadzinówek.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

USA: wyższe ceny dla Murzynów i zakazy uczestnictwa w uniwersyteckich programach.Tytuł przewrotny. Gdyby tak było, mój wpis byłby niepotrzebny. Dowiedzieliby się Państwo o tym z CNN i TVN.
Dinesh D’Souza: Can you blame them?Dinesh D'Souza pyta czy można ich winić? Tak. Ale nie za to, że opuszczają Kalifornię. A za to, że infekują socjalizmem inne stany
Oto Onet. Bez czytaniaWychodzac z założenia, że tytuł powinien odpowiadać zawartości artykułu, skupiam się na nagłówkach z dzisiejszego Onetu. Na Węglarczyków, (...)