Nigdy nie będzie dobrze. Jak głupek nakręca głupka

Opublikowano: 25.09.2020 r.

Autor: Barbara Neumann

To mocne słowa w tytule. Ale jak nazwać uczestników tej wymiany "myśli"?

Wirtualna rzeczywistość amerykańskich liberałów

To nie Biden jest winny. Demencji się nie zamawia. Przychodzi bez zaproszenia. Joe Biden ma swoje lata, dopadła go przypadłość, która dopaść może każdego. Zwłaszcza w tym wieku.

Winni są ci, którzy go na stanowisko prezydenta Stanów Zjednoczonych forsują, niezależnie od ich rachub.
Czy to licząc na ręczne sterowanie zdemenciałym Bidenem z tylnej kanapy, czy też licząc na zastąpienie Bidena po kilku miesiącach jeszcze bardziej progresywną, nie mającą żadnego poparcia, nawet we własnej partii, Kamalą Harris, której nikt nie chciał nawet dać pieniędzy na prawyborczą kampanię.

Jednak szczególną winę ponoszą wyborcy tacy ja Weir (a może Weird?), którzy jak otwarta na pełny przepust śluza kanalizacji, wylewają bełkotliwy ściek w proces wyborczy, który niesie ich do urn w kartką na Bidena, a przeciw Ameryce.

Na Bidena, który „mówi rzeczowo, odpowiada na wszystkie pytania a fakty które przytacza są zgodne z prawdą i dokładne”
A nade wszystko, posiada ogromne doświadczenie w polityce. Wszak jak twierdzi (crisply, accurate & detailed), do Senatu Stanów Zjednoczonych dostał się 180 lat temu.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Rasiści z Fejsbuka nie wpuścili mnie na szkolenieBy wziąć udział w darmowym szkoleniu organizowanym przez Facebook, nie możesz być Białym. Tylko dla Czarnych. Ich biznes jest lepszy niż mój. (...)
Tow. Józef Biden Prezydentem Stanów Zjednoczonych.Jeśli ktoś myślał, że zburzenie muru berlińskiego i fasady sowieckiego imperium były jakąć cenzurą w dziejach ludzkości...
Kłopoty Jakiego z historią.Główny problem Patryka Jakiego to chyba brak świadomości, że nic nie wie i niczego nie rozumie. Zwłaszcza jeśli chodzi o historię.