Czy Biden mnie pytał?

Opublikowano: 09.06.2021 r.

Autor: Robert Stiller

Biden: "Zapomnij o piwie. Właśnie kupiłeś szczepionkę!"

Biden każe mi kupować szczepionki dla „Świata”

Nieoceniony „Washington Post” informuje mnie, że właśnie kupiłem (ja, bo przecież nie Biden) szczepionkę jako dar dla świata. Tylko czy ja się na to zgadzałem? Nie, nie zgadzałem się. Proszę więc nie dziękować.

Życzyłbym sobie, by „świat”, wobec uszczerbku na majątku w związku z tym hojnym darem, symetrycznie kupił 500 milionów butelek piwa i jedną z nich („Grolscha” poproszę!) podarował mi w rewanżu.

Życzyłbym sobie również, by Biden za wymuszone podatkami pieniądze, kupił też coś u mnie, nie tylko u Pfizera.
I też może to podarować „światu”.

W końcu jest z czego. Biden, wraz z Demokratami kontrolującymi Izbę Reprezentantów i Senat, przeforsują budżet, który zwiększa deficyt o kwotę przekraczającą sumę dokonań na tym polu pięciu poprzednich prezydentów, tj. o 6 bilionów (europejskich bilionów tj. 6 tysięcy miliardów, anglosaskich trylionów) dolarów.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Jak zawstydzić wykształcenie.To zestawienie wystawia bardzo kiepską opinię wykształceniu.
Kłopoty Jakiego z historią.Główny problem Patryka Jakiego to chyba brak świadomości, że nic nie wie i niczego nie rozumie. Zwłaszcza jeśli chodzi o historię.
Gryps z aresztu w sprawie Armii Krajowej.Cięty od garnca zaaresztował mnie na 7 dni, uniemożliwiając skomentowanie gloryfikującego Armię Krajową posta. No to zza wałów lekka salwa.